Vind uw filiaal en verkoop vandaag nog uw oude metalen




Vestigingen binnen uw zoekopdracht

Rue Darse Des Docks Flottants,

76650 Petit-Couronne

T: +33 2 35 67 54 14
E: rouen@galloo.com

Avenue W.A. Mozart 40
B-7700 Mouscron

 

T: 0032 68 25 07 45
F: 0032 68 25 07 46
E: mouscron@galloo.com

49, Boulevard de la Liane
F-62360 Saint-Léonard

 

T: +33 321 99 72 41
F: +33 321 99 74 17
E: saint-leonard@galloo.com

Wissenstraat 12
B-9200 Dendermonde

 

T: +32 52 22 54 53
F: +32 52 22 54 59
E: dendermonde@galloo.com

Scheepzatestraat 9
B-9000 Gent

 

T: +32 9 251 25 21
F: +32 9 251 43 32
E: gent@galloo.com

Ovenhoek 22
B-8800 Roeselare

 

T: +32 51 20 01 53
F: +32 51 20 31 60
E: roeselare@galloo.com

Rue des Guînes
F-62430 Sallaumines

 

T: +33 321 69 80 40
F: +33 321 69 80 45
E: sallaumines@galloo.com

Rue de la Hamaide 75
B-7333 Tertre

 

T: +32 65 52 94 00
F: +32 65 62 08 87
E: tertre@galloo.com

Afrikaweg 10
NL-4561 PA Hulst

 

T: +31 114 32 06 17
E: hulst@galloo.com

Ambachtsstraat 2-4
NL-4538 AW Terneuzen

 

T: +31 115 61 29 74
E: terneuzen@galloo.com

2, Avenue de la Garonne
F-59640 Dunkerque

 

T: +33 328 25 30 40
F: +33 328 25 15 15
E: dunkerque@galloo.com

Galloo Saint-Germer

95, Route Nationale 31
F-60850 Saint-Germer-de-Fly

T: +33 3 44 82 50 33
E: saint-germer@galloo.com

Galloo Chauny

46 bis, Rue Géo Lufbéry
F-02300 Chauny

 

T: +33 3 23 52 04 57
E: chauny@galloo.com

288, Rue de la République
F-60280 Clairoix

 

T: +33 3 44 83 24 44
E: clairoix@galloo.com

Première Avenue Port Fluvial
F-59250 Halluin

 

T: +33 320 23 91 49
E: halluin@galloo.com
10, Avenue des Artisans
B-7822 Ghislenghien
 
T: +32 68 25 07 50
F: +32 68 25 07 55
E: ghislenghien@galloo.com
81, Rivage de Boubier 
B-6200 Châtelet
 
T: +32 71 39 31 49
F: +32 71 39 31 77
E: chatelet@galloo.com
Lodewijk Coiseaukaai 15
Kaai 916 - Z13 Handelsdok
B-8000 Brugge
 
T: +32 50 445993
E: brugge@galloo.com
12-14, Rue F. Pennequin
B-7540 Kain
 
T: +32 69 22 23 24
F: +32 69 84 07 60
E: kain@galloo.com

132, Route de Gravelines
F-59630 Bourbourg

T: +33 328 22 22 19
F: +33 328 62 39 14
E: bourbourg@galloo.com

Avenue de la Liberté
F-28500 Vernouillet

 

T: +33 237 38 42 80
E: vernouillet@galloo.com

ZI les Eustaches,

197 rue de Bruxelles,

62730, Les Attaques

T: +33 3 21016185
E: calais@galloo.com

38, Chemin des Aubepines
F-76370 Dieppe

 

T: +33 235 85 54 06
F: +33 235 85 42 30
E: dieppe@galloo.com

Industrielaan 75
B-8930 Menen

 

T: +32 56 52 13 00
E: info@galloo.com

Galloo Bethune

Avenue George Washington Port Fluvial 62

62400 Bethune

T: +33 3 21016185
E: bethune@galloo.com

Afdeling 'Menen 2'
Ropswalle 1
B-8930 Menen

 

T: +32 56 52 83 17
F: +32 56 52 13 10
E: ropswalle.weegbrug@galloo.com

Legen Heirweg 30
B-9890 Gavere

 

T: +32 9 384 39 49
E: gavere@galloo.com

11, Rue du Fossé Warin
F-80046 Amiens

 

T: +33 322 54 98 98
F: +33 322 54 98 97
E: amiens@galloo.com

32, Route du Cheval Blanc
F-08230 Bourg-Fidèle

 

T: +33 324 54 12 34
F: +33 324 54 55 74
E: bourg-fidele@galloo.com

325, Rue du Général Delestraint
F-59580 Aniche

 

T: +33 327 86 22 46
F: +33 327 86 02 21
E: aniche@galloo.com

1, Rue de la Gare
F-02120 Flavigny-le-Grand

 

T: +33 323 61 82 20
F: +33 323 61 82 24
E: flavigny@galloo.com

15, Rue d'Armentières
F-59236 Frelinghien

 

T: +33 320 48 80 50
F: +33 320 48 84 02
E: frelinghien@galloo.com

Wervikstraat 320
B-8930 Menen

 

T: +32 56 52 13 00
F: +32 56 52 13 10
E: info@galloo.com

6, Rue Paul Courtois
F-59000 Lille

 

T: +33 320 53 04 49
F: +33 320 85 90 44
E: lille@galloo.com

8, Parc Activités, l'Epinette
F-02500 Hirson

 

T: +33 323 97 94 77
E: hirson@galloo.com

214, Rue Victor Hugo
F-59160 Lomme

 

T: +33 320 92 32 85
F: +33 320 92 36 10
E: lomme@galloo.com

69, Route de l'Europe
F-59122 Oost-Cappel

 

T: +33 328 68 32 35
F: +33 328 62 54 43
E: oost-cappel@galloo.com

10, Avenue Industrielle BP 23
F-59520 Marquette-lez-Lille

 

T: +33 320 21 81 50
E: marquette@galloo.com

Avenue des Fusillés
F-59450 Sin-le-Noble

 

T: +33 327 88 63 60
E: sin-le-noble@galloo.com

Rue Jacquard - Z.I. De La Martinoire
F-59150 Wattrelos

 

T: +33 320 70 86 88
F: +33 320 26 54 15
E: wattrelos@galloo.com

Rue de la Bleue du Nord
F-59300 Valenciennes

 

T: +33 327 29 09 90
F: +33 327 30 48 55
E: valenciennes@galloo.com
Atlasstraat 5
B-8680 Koekelare
 
T: +32 51 58 46 50
F: +32 51 61 18 48
E: koekelare@galloo.com

Blijf op de hoogte van alle nieuws rond Galloo en schrijf in op onze nieuwsbrief. Zo blijf je als eerste op de hoogte van nieuwe activiteiten en filialen, en krijg je regelmatig een mailtje met interessante weetjes.

Contactgegevens

 
België: +32 56 52 13 00
Frankrijk: +33 3 20 23 91 49
info@galloo.com