Vestigingen | Galloo
Vind uw filiaal en verkoop vandaag nog uw oude metalen




T: +32 (0)56 52 13 00
F: +32 (056) 52 13
E: info@galloo.com

Galloo Terneuzen

Ambachtstraat 2-4

NL-4538 AW TERNEUZEN

T: +31 (0)115 61 29 74
F: +31 (0)115 62 00 29
E: terneuzen@galloo.com

Galloo Dendermonde

Wissenstraat 12

9200 Dendermonde

T: +32 (0)52 22 54 53
F: +32 (0)52 22 54 59
E: dendermonde@galloo.com

Galloo Gent

Scheepzatestraat 9

9000 Gent

T: +32 (0)9 251 25 21
F: +32 (0)9 251 43 32
E: gent@galloo.com

Galloo Roeselare

Mandellaan 473a

B-8800 Roeselare

T: +32 (0)51 20 01 53
F: +32 (0)51 20 31 60
E: roeselare@galloo.com

Galloo Sallaumines

Rue de la Fosse 5

Parc d'Activité 

62430 Sallaumines

 

T: +33 (0)321 69 80 40
F: +33 (0)321 69 80 45
E: sallaumines@galloo.com

Galloo Tertre

Rue de la Hamaida 75

B-7333

 

T: +32 (0)65 52 94 00
F: +32 (0)65 62 08 87
E: tertre@galloo.com

Galloo Mouscron

Avenue W.A. Mozart 40

B7700 Mouscron

T: 32 (0)68 25 07 45
F: +32 (0)68 25 07 46
E: mouscron@galloo.com

Galloo Hulst

Afrikaweg 10

NL-4561 PA Hulst

T: +31 (0)114 32 06 17
F: +31 (0)114 32 10 37
E: hulst@galloo.com

Galloo Saint-Germer

95, Route Nationale 31

F-60850 Saint-Germer-de-Fly

T: +33 3 44 82 50 33
E: saint-germer@galloo.com

Galloo Dunkerque

2, Avenue de la Garonne

F-59640 Dunkerque

T: +33 (0)328 25 30 40
F: +33 (0)328 25 15 15
E: dunkerque@galloo.com

Galloo Chauny

46 bis, Rue Géo Lufbéry

F-02300 Chauny

T: +33 3 23 52 04 57
E: chauny@galloo.com

Galloo Clairoix

288, Rue de la République

F-60280 Clairoix

T: +33 3 44 83 24 44
E: clairoix@galloo.com

Galloo Halluin

Première Avenue Port Fluvial

F-59250 Halluin

T: +33 (0)320 23 91 49
F: +33 (0)320 23 95 60
E: halluin@galloo.com
Galloo Ghislenghien
 
10, Avenue des Artisans
 
7822 Ghislenghien
T: +32 (0)68 25 07 41
F: +32 (0)68 25 07 59
E: ghislenghien@galloo.com
Lodewijk Coiseaukaai 15
Kaai 916 - Z13 Handelsdok
8000 Brugge

België

T: +32 (0)50 33 28 18
E: brugge@galloo.com
Galloo Châtelet
 
81, Rivage de Boubier
 
6200 Châtelet

 

T: +32 (0)71 39 31 49
F: +32 (0)71 39 31 77
E: chatelet@galloo.com
 

Galloo Kain

12-14, Rue F. Pennequin

7540 Kain

T: +32 (0)69 22 23 24
F: +32 (0)69 84 07 60
E: kain@galloo.com

Galloo Saint-Léonard

49, Boulevard de la Liane

F-62360 Saint-Léonard

T: +33 (0)321 99 72 41
F: +33 (0)321 99 74 17
E: saint-leonard@galloo.com

Galloo Bourbourg

132, Route de Gravelines

F-59630 Bourbourg

T: +33 (0)328 22 22 19
F: +33 03 28 62 39 14
E: bourbourg@galloo.com
T: +32 (0)56 52 13 00
F: +32 (0)56 52 13 10
E: info@galloo.com

Galloo Hirson

8, Parc Activités, l'Epinette

F-02500 Hirson

T: +33 (0)323 97 94 77
F: +33 (0)323 99 08 34
E: hirson@galloo.com

Galloo Gavere

Legen Heirweg 30

9890 Gavere

T: +32 9 384 39 49
E: gavere@galloo.com

Galloo Amiens

11, Rue du Fossé Warin

F-80046 Amiens

T: +33 (0)322 54 98 98
F: +33 (0)322 54 98 97
E: amiens@galloo.com

Galloo Aniche

325, Rue du Général Delestraint

F-59580 Aniche

T: +33 (0)327 86 22 46
F: +33 (0)327 86 02 21
E: aniche@galloo.com

Galloo Bourg-Fidèle

32, Route du Cheval Blanc

F-08230 Bourg-Fidèle

T: +33 (0)324 54 12 34
F: +33 (0)324 54 55 74
E: bourg-fidele@galloo.com

Galloo Dieppe

38, Chemin des Aubepines

F-76370 Dieppe

T: +33 (0)235 85 54 06
F: +33 (0)235 85 42 30
E: dieppe@galloo.com

Galloo Fiefs

3, Rue de Pernes

F-62134 Fiefs

T: +33 (0)321 47 19 10
F: +33 (0)321 04 92 31
E: fiefs@galloo.com

Galloo Flavigny

1, Rue de la Gare

F-02120 Flavigny-le-Grand

T: +33 (0)323 61 82 20
F: +33 (0)323 61 82 24
E: flavigny@galloo.com

Galloo Frelinghien

15, Rue d'Armentières

F-59236 Frelinghien

T: +33 (0)320 48 80 50
F: +33 (0)320 48 84 02
E: frelinghien@galloo.com

Galloo Menen

Wervikstraat 320

8930 Menen

T: +32 (0)56 52 13 00
F: +32 (0)56 52 13 10
E: info@galloo.com

Galloo Lille

6, Rue Paul Courtois

F-59000 Lille

T: +33 (0)320 53 04 49
F: +33 (0)320 85 90 44
E: lille@galloo.com

Galloo Lomme

214, Rue Victor Hugo

F-59160 Lomme

T: +33 (0)320 92 32 85
F: +33 (0)320 92 36 10
E: lomme@galloo.com

Galloo Marquette

10, Avenue Industrielle BP 23

F-59520 Marquette-lez-Lille

T: +33 (0)320 21 81 50
F: +33 (0)320 21 81 51
E: marquette@galloo.com

Galloo Oost-Cappel

69, Route de l'Europe

F-59122 Oost-Cappel

T: +33 (0)328 68 32 35
F: +33 (0)328 62 54 43
E: oost-cappel@galloo.com

Galloo Sin-le-Noble

Avenue des Fusillés

F-59450 Sin-le-Noble

T: +33 (0)327 88 63 60
F: +33 (0)327 88 13 49
E: sin-le-noble@galloo.com

Galloo Valenciennes

Rue de la Bleue du Nord

F-59300 Valenciennes

T: +33 (0)327 29 09 90
F: +33 (0)327 30 48 55
E: valenciennes@galloo.com

Galloo Vernouillet

Avenue de la Liberté

F-28500 Vernouillet

T: +33 (0)237 38 42 80
F: +33 (0)237 64 71 68
E: vernouillet@galloo.com

Galloo Wattrelos

Rue Jacquard - Z.I. De La Martinoire

F-59150 Wattrelos

T: +33 (0)320 70 86 88
F: +33 (0)320 26 54 15
E: wattrelos@galloo.com
Atlasstraat 5 
8680 Koekelare
België
T: +32 (0)51 58 46 50
F: +32 (0)51 61 18 48
E: koekelare@galloo.com

Blijf op de hoogte van alle nieuws rond Galloo en schrijf in op onze nieuwsbrief. Zo blijf je als eerste op de hoogte van nieuwe activiteiten en filialen, en krijg je regelmatig een mailtje met interessante weetjes.

Contactgegevens

 
België: +32 56 52 13 00
Frankrijk: +33 3 20 23 91 49
info@galloo.com