Algemene informatie

Algemene informatie

Tel. +32 56 52 13 00
Tel. +33 3 20 23 91 49

Fax +32 56 52 13 10
Fax +33 3 20 23 95 60

info@galloo.com

 

Neem rechtstreeks contact met onze filialen

 

 

Galloo gebouw avond
  • Galloo burelen
  • Galloo werknemers

 

Menen/Halluin

Commercial contact: Tel +32 56 52 13 02

Nico Rosseel
Chief Commercial Officer
Aankoop ferrometalen

Verkoop staalwalserijen

nico.rosseel@galloo.com

Gert Breyne
Aankoop post shredder residues

gert.breyne@galloo.com
Carina Vannieuwenhuyse
Aankoop ferro- en non-ferrometalen
carina.vannieuwenhuyse@galloo.com
Dieter Pauwelyn
Aankoop ferro- en non-ferrometalen
Verkoop non-ferrometalen
Verkoop staalgieterijen
dieter.pauwelyn@galloo.com
Claude Roseau
Aankoop ferro- en non-ferrometalen Frankrijk
claude.roseau@galloo.com
Gill Vandenbroucke
Aankoop verbrandingsmotoren
Aankoop post shredder residu
Verkoop plastics

gill.vandenbroucke@galloo.com

Albrecht Vanhoutte
Aankoop post shredder residu
Verkoop shredded, floated non-ferrometalen
Verkoop e-schroot
albrecht.vanhoutte@galloo.com
   

 

 

Commercial Managers Menen/Halluin

Commercial Managers Gent

 

 

Gent

Commercial contact Tel +32 9 251 25 21

   
Lieven Neerinck
Groep export manager
lieven.neerinck@galloo.com
Sébastien Bonehill
Aankoop staalschroot
sebastien.bonehill@galloo.com
David Christiaens
Aankoop ferrometalen
Afbraakprojecten
david.christiaens@galloo.com
Tomas Lootens
Aankoop non-ferrometalen
Verkoop non-ferrometalen
tomas.lootens@galloo.com
Peter Wyntin
Recyclage van schepen
peter.wyntin@galloo.com

 


 

Facility: Dieter Mahieu dieter.mahieu@galloo.com
Tel. +32 56 24 13 41
IT: Filip Verborgh filip.verborgh@galloo.com
Tel. +32 56 24 13 47
Technics: Kevin Casier kevin.casier@galloo.com
Tel. +32 56 52 13 00
Productie: Koen Vanhalle koen.vanhalle@galloo.com
Tel. +32 56 23 08 20
QHSE: Stijn Libbrecht stijn.libbrecht@galloo.com
Tel. +32 56 52 83 03

HR België & Nederland: Els Vanneste

els.vanneste@galloo.com
Tel. +32 56 52 13 23
HR Frankrijk: Béatrice Spy beatrice.spy@galloo.com
Tel. +33 320 94 94 55
Communicatie: Vanessa Van Lierde vanessa.vanlierde@galloo.com
Tel. +32 56 52 83 04
Financial Manager België: Filip De Frène filip.defrene@galloo.com
Tel. +32 56 52 83 00
Financial Manager Frankrijk: Stéphane Brillon stephane.brillon@galloo.com
Tel. +33 320 94 94 39

 

Ondersteunende diensten

Directiecomité

 

Pierre Vandeputte Gedelegeerd Bestuurder
Jan Vandeputte Gedelegeerd Bestuurder
Rik Debaere Chief Executive Officer
Nico Rosseel Chief Commercial Officer
Els Vanneste Chief Administration & Logistics Officer
Luc Waignein Chief Research & Development Officer
Dries Wyffels Chief Financial Officer